Grafik komputerowy w agencji kreatywnej

28.03.2018

Black Cliff Media, ul. Mala 4 Krakow,

Zakres obowiązków

- Projektowanie ulotek, broszur, banerów, roll-upów - Branding - Projektowanie materialów do promocji on-line - Projektowanie stron www - Składy do druku - Czuwanie nad spójnością wizualną projektów oraz zgodnością z brandingiem klientów

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego - Min 1 rok doświadczenia - Zaawansowana znajomość pakietu Adobe (Illustrator, InDesign., Photoshop) - Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku - Portfolio - Zdolności ilustratorskie mile widziane

Oferujemy

- Pracę w pełnym wymiarze godzin - Pracę dla międzynarodowych klientów - Różnorodność projektów - Profesjonalne i kreatywne środowisko pracy - Pracę w centrum Krakowa- Stare Miasto

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i portfolio na adres careers@blackcliffmedia.com w tytule wpisując “Graphic Designer".

Black Cliff Media to agencja kreatywna zajmującą się animacją, produkcją video, projektowaniem stron internetowych oraz brandingiem. Obecnie poszukujemy grafika, który mógłby wesprzeć nasz kreatywny zespół.

Adres e-mail: careers@blackcliffmedia.com