Artysta plastyk

22.03.2018

Fundacja Urtica Dzieciom, ul. Krzemieniecka 120, Wrocław Miejsce pracy: Kraków,

Zakres obowiązków

-przygotowanie ciekawej tematyki zajęć plastycznych wraz z harmonogramem, -opisanie zapotrzebowanie na materiały plastyczne i ich zakup (do ustalenia), -prowadzenie zajęć na oddziałach szpitalnych z uwzględnieniem możliwości małych pacjentów, -stworzenie relacji fotograficznej z warsztatów plastycznych, -opisanie prac plastycznych wg wytycznych, -opisanie przebiegu warsztatów plastycznych, -zadbanie o uzupełnienie dokumentacji (zgód) przez rodziców uczestników, -przygotowanie i wysyłka prac plastycznych w określonym terminie do Fundacji, -wspomaganie Fundacji w kontakcie ze szpitalem i rodzicami uczestników, -współpraca z Fundacją oraz pracownikami szpitala w zakresie promocji warsztatów plastycznych, konkursów, wyjazdów i innych wydarzeń organizowanych przez Urtica Dzieciom.

Wymagania

-kreatywność, -dyspozycyjność, -doświadczenie w pracy z dziećmi, -odpowiedzialność

Oferujemy

-umowę zlecenie, -elastyczny wymiar czasu pracy, -wynagrodzenie adekwatne do ilości godzin przepracowanych, -wsparcie organizacyjne, -finansowanie materiałów plastycznych, -zaproszenie na uroczystą galę we Wrocławiu, -udział w niezwykłym projekcie na rzecz małych pacjentów jakim jest Urtica Dzieciom

Dokumenty aplikacyjne

CV katarzyna.cabaj@urtica.pl

Fundacja Urtica Dzieciom poszukuje do współpracy plastyka, osobę lubiącą pracę z dziećmi. Praca na dziecięcych oddziałach onkologicznych w ramach warsztatów plastycznych „Słoneczna Galeria”, które prowadzone są w 18 szpitalach w Polsce w ramach projektu Urtica Dzieciom. Po każdej edycji warsztatów organizowana jest aukcja charytatywna prac plastycznych, a środki finansowe uzyskane z licytacji przekazywane są na leczenie dzieci i poprawę warunków szpitalnych na dziecięcych oddziałach onkologicznych i hematologicznych. Więcej informacji o Urtica Dzieciom można znaleźć na stronie: www.urticadzieciom.pl i na FB: https://www.facebook.com/urtica.dzieciom

Adres e-mail: katarzyna.cabaj@urtica.pl