Grafik/Projektant biżuterii w 3D

05.03.2018

Coello Holding b.v., Lodewijk Boisotstraat 14, Amsterdam, NL,

Zakres obowiązków

Przedmiotem dzieła będzie projektowanie męskiej biżuterii w stylu motocyklowym tj. czaszki, potwory, węże itp. Praca zdalna u siebie w domu.

Wymagania

Oczekujemy: -Ponadprzeciętnej kreatywności. -Doskonałej znajomości programów do modelowania 3D -Dyspozycyjoności - praca jest zdalna, ale oczekujemy że wykonawca będzie dostępny przy komputerze i pod telefonem w godzinach 10.00-18.00 od poniedziałku do piątku, plus dwie soboty od 10.00 do 15.00. -Dobrej organizacji pracy - W ciągu każdego tygodnia wykonawca musi zaprojektować minimum 6 unikatowych, bardzo szczegółowych pierscionków i jedną bransoletę lub naszyjnik.

Oferujemy

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło przedłużaną co tydzień przez kolejne 8 tygodni. Wypłata 1500zł tygodniowo, po każdym zakończonym tygodniu pracy na konto.

Dokumenty aplikacyjne

C.V. Portfolio info@deathbeforedishonor.eu

Jesteśmy holdingiem rodzinnym. W 2019 roku do kontrolowanych przez nas firm chcemy dołączyć firmę jubilerską produkującą unikatową biżuterie dla mężczyzn.

Numer telefonu: +31 648 88 44 96
Adres e-mail: info@deathbeforedishonor.eu