Graphic Designer w agencji kreatywnej

05.03.2018

Black Cliff Media Ltd., ul. Mala 4/5 Krakow,

Zakres obowiązków

- Projektowanie ulotek, broszur, banerów, roll-upów - Branding - Projektowanie stron www - Składy do druku - Czuwanie nad spójnością wizualną projektów oraz zgodnością z brandingiem klientów

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego - Zaawansowana znajomość pakietu Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop) - Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku - Portfolio - Zdolności ilustratorskie mile widziane

Oferujemy

- Pracę w pełnym wymiarze godzin - Pracę dla międzynarodowych klientów - Roznorodność projektów - Profesjonalne i kreatywne środowisko pracy

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i portfolio na adres careers@blackcliffmedia.com w tytule wpisując “Graphic Designer".

Black Cliff Media to agencja kreatywna zajmującą się animacją, produkcją wideo, projektowaniem stron internetowych oraz brandingiem. Obecnie poszukujemy grafika, który mógłby wesprzeć nasz kreatywny zespół.

Numer telefonu: 502286083
Adres e-mail: maria@blackcliffmedia.com