grafik komputerowy

19.02.2018

PRINT SP. Z O.O., Ul. K. Przerwy-Tetmajera 41 42-207 Częstochowa ,

Zakres obowiązków

• swobodne rysowanie oparte na grafice wektorowej (CorelDraw), • dbałość o jakość realizowanych projektów, • nadzorowanie projektów graficznych od koncepcji do realizacji, • przygotowanie założeń projektowych do nowych kolekcji (kolorystyka, wzornictwo), • projektowanie wzorów zgodnych z trendami na rynku, • monitorowanie rynku oraz analizę trendów w modzie.

Wymagania

• swobodne rysowanie oparte na grafice wektorowej(CorelDraw), • znajomość trendów, •kreatywność w zakresie tworzenia nowoczesnego wzornictwa, doboru barw i kolorów, • praktyczna znajomość programów graficznych tj. CorelDraw lub Adobe Photoshop, • komunikatywność i pozytywne nastawienie, • zmysł estetyczny, kreatywność oraz wyczucie kompozycji.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, • możliwość zdobycia doświadczenia, • dla ambitnych możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne

CV

Print Sp. z o.o. jest drukarnią sitodrukową, posiadającą 30-letnie doświadczenie w branży drukarskiej, wykorzystując różne techniki nadruku. Wykonujemy nadruki na wykrojach oraz na wyrobach gotowych. Wraz z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko grafik komputerowy

Numer telefonu: 607555458
Adres e-mail: biuro@print-sitodruk.pl