Team Leader

15.02.2018

Team Leader

Click Community, ul. Szlak 77,

Zakres obowiązków

Opracowanie koncepcji i projektów graficznych dla klientów oraz dla wewnętrznych projektów realizowanych w firmie. Projektowanie grafik aplikacji dla platform społecznościowych, takich jak np. Facebook czy Instagram. Tworzenie, modyfikowanie i doskonalenie prototypów interfejsu aplikacji mobilnych/webowych. Tworzenie prezentacji dla potencjalnych klientów. Praca zespołowa z innymi działami znajdującymi się w firmie. Delegowanie zadań do Graphic Designerów oraz koordynacja działu Grafiki. “Kontrola Jakości” wszystkich projektów wychodzących z działu Grafiki. “Optymalizacji” projektów graficznych pod formaty kanałów internetowych.

Wymagania

Znajomości wybranych programów pakietu Adobe - Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, inDesign, Adobe Flash, After Effects, Adobe Premiere, UX PIN. Wrodzonego wyczucia smaku, estetyki – tego Cię nie nauczymy. Musisz to po prostu mieć. Brak lęku przed wyzwaniami. Umiejętność pracy pod presją czasu. Doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy

Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek. Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego. Pracę w niekorporacyjnej atmosferze. Wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia. Pracę w centrum Krakowa

Dokumenty aplikacyjne

CV + Portfolio rekrutacja@clickcommunity.pl

Agencja marketingowa

Adres e-mail: rekrutacja@clickcommunity.pl