Grafik

08.02.2018

Grafik

Smart Technology Group, Nuszkiewicza 17/22 (wiosną przeprowadzka na ulicę Ujastek do nowej siedziby),

Zakres obowiązków

• projektowanie kampanii reklamowych i strategii marketingowej • dbanie o dobry wizerunek Spółki w mediach społecznościowych • przygotowywanie, reklam, prezentacji, katalogów, kart produktowych, filmów i innych materiałów reklamowych

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • Ugruntowana wiedza z zakresu projektowania grafiki i marketingu • Biegła znajomość programów graficznych (gł. rodzina Adobe) • Doświadczenie w tworzeniu grafik, prezentacji, katalogów • Znajomość nowoczesnych technik komunikacji społecznej • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i analitycznego myślenia, • Umiejętność pracy pod presją czasu, • kreatywność

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie. Pełne wsparcie przy wdrażaniu się w obszar działalności firmy. Samodzielność w kreacji. Niezbędne narzędzia do pracy. Inspirująca atmosfera. Ambitne projekty. Nowoczesna, przestronna siedziba.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio przemyslaw.zielinski@smart-tg.pl

Polski startup przebojem zdobywający Europę swoimi rozwiązaniami z obszaru bezprzewodowych technologii. Innowacyjny pomysł w postaci czytników oferowany klientom z Polski, Europy i świata.

Numer telefonu: 692596026
Adres e-mail: przemyslaw.zielinski@smart-tg.pl