Asystent Grafika

31.01.2018

LPP S.A. , ul. Bagrowa 7 30-733 Kraków,

Zakres obowiązków

-Projektowanie grafik w różnych technikach (grafika wektorowa, rysunek odręczny, typografia, sublimacja, kolaż etc), -Współudział w tworzeniu kolekcji - poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji graficznych w oparciu o trendy i założenia klientki marki Mohito, -Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

Wymagania

-Kreatywność i talent plastyczny, warsztat rysunkowy na wysokim poziomie, -Doświadczenie w projektowaniu grafik użytkowych i odzieżowych, -Mile widziane wykształcenie graficzne/artystyczne, -Biegła znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop, Adobe Illustrator), -Zainteresowanie modą i rynkiem odzieżowym, -Dobra znajomość języka angielskiego, -Umiejętność pracy w grupie, -Terminowość i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym, -Ciekawą pracę w kreatywnym zespole i w przyjaznej atmosferze, -Możliwość rozwoju zawodowego, -Możliwość obcowania z modą, -Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów.

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio martyna.dzialak@lppsa.com

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SINSAY. Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 25 tys. osób.

Adres e-mail: martyna.dzialak@lppsa.com