Trener warsztatów artystycznych

24.01.2018

Akademia Rozwoju Twórczego "Artrip" , Kraków, ul.Zdunów 18b,

Zakres obowiązków

- Prowadzenie wyjazdowych warsztatów z zakresu: sztuk plastycznych, teatralnych, integracji - Opracowanie i przygotowanie warsztatów pod względem programowym i merytorycznym - Pomoc w prowadzeniu zajęć integracyjnych, rekreacyjnych i kreatywnych

Wymagania

Wykształcenie artystyczne lub pedagogiczne (może być w trakcie) Doświadczenie i umiejętność pracy z grupą dzieci i młodzieży Otwartość na nowe wyzwania Pasja i kreatywność Komunikatywność i bardzo dobre umiejętności interpersonalne Życzliwość, wysoka kultura osobista, uśmiech Sumienność, słowność, rzetelność i odpowiedzialność Dyspozycyjność w okresie kwiecień – czerwiec 2018

Oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju umiejętności trenerskich, instruktorskich, pedagogicznych, artystycznych i społecznych Pracujemy w młodym i dynamicznym zespole Wykorzystujemy nowoczesne i interaktywne metody nauczania Stwarzamy okazję zdobycia doświadczenia zawodowego

Dokumenty aplikacyjne

CV+ list wysłane na adres: info@artrip.pl

Firma działająca w zakresie turystyki edukacyjnej dzieci i młodzieży.

Numer telefonu: 607801217
Adres e-mail: info@artrip.pl