Senior UX Designer

18.01.2018

Comarch SA, al. Jana Pawła II 39a, Budynek SSE1, 31-864 Kraków,

Zakres obowiązków

Projektowanie usług i interfejsów użytkownika w produktach Comarch dla sektora finansowego, realizowanych na platformach webowych i mobilnych Praca w projektach dla klientów krajowych i zagranicznych Bieżąca współpraca w analitykami, grafikami, programistami w ramach projektów rozwojowych i wdrożeniowych Udział w projektach badawczych Nadzór i wsparcie dla młodszych projektantów UX Współpraca w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

Wymagania

Wykształcenie wyższe Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku UX Designer (min. specjalista) Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX aplikacji Doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi Doświadczenie w przygotowywaniu makiet Empatia dla użytkowników końcowych i ich potrzeb Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej Dobre umiejętności komunikacyjne; słuchania, przekazywania wiedzy, przekonywania do swoich racji, przyjmowania krytyki Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem Pracę w doświadczonym zespole UX Rozwój w ramach szkoleń i konferencji Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) Wyjazdy integracyjne Dofinansowanie kursów językowych Bilety do teatru, kina, na zawody sportowe

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio praca@comarch.pl

Comarch to globalny dostawca rozwiązań IT specjalizujący się w projektowaniu, implementacji i integracji zaawansowanych systemów i usług IT. Nasze produkty i usługi pomagają skutecznie optymalizować procesy biznesowe. Od 1993 roku rozwijamy się wciąż w dynamicznym tempie. Dzisiaj Comarch to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych w Środkowej i Wschodniej Europie, zatrudniający ponad 5000 specjalistów z branży IT. Wśród naszych klientów są zarówno małe firmy, jaki i korporacje o globalnym zasięgu. W Comarch wykorzystujemy i tworzymy nowoczesne technologie. Z dumą mówimy o sobie, że jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale.

Adres e-mail: praca@comarch.pl