Trener warsztatów artystycznych

02.01.2018

Akademia Rozwoju Twórczego "Artrip" s.c. M.Włodarska, T.Włodarski, Zdunów 18b/100, Kraków,

Zakres obowiązków

Prowadzenie wyjazdowych warsztatów dla dzieci i młodzieży z zakresu sztuk plastycznych, teatralnych, muzycznych i tanecznych Opracowanie i przygotowanie warsztatów pod względem programowym i merytorycznym Pomoc w prowadzeniu zajęć integracyjnych, rekreacyjnych i kreatywnych Wsparcie w opiece pedagogicznej grupy dzieci i młodzieży

Wymagania

Wykształcenie artystyczne(może być w trakcie) Doświadczenie i umiejętność pracy z grupą dzieci i młodzieży Otwartość na nowe wyzwania Pasja i kreatywność Komunikatywność i bardzo dobre umiejętności interpersonalne Życzliwość, wysoka kultura osobista, uśmiech Sumienność, słowność, rzetelność i odpowiedzialność Dyspozycyjność w okresie kwiecień – czerwiec 2018

Oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju umiejętności trenerskich, instruktorskich, pedagogicznych, artystycznych i społecznych Pracujemy w młodym i dynamicznym zespole Wykorzystujemy nowoczesne i interaktywne metody nauczania Stwarzamy okazję zdobycia doświadczenia zawodowego

Dokumenty aplikacyjne

CV, list motywacyjny info@artrip.pl

Biuro turystyki dziecięcej zajmujące się organizacją wyjazdów o charakterze edukacyjnym z zakresu sztuki i sportu.

Numer telefonu: 607801217
Adres e-mail: info@artrip.pl