Multimedia Designer

19.12.2017

Ailleron S.A., ul. Prof. Michała Życzkowskiego 20, Kraków,

Zakres obowiązków

• Tworzenie animacji produktowych i firmowych • Tworzenie prezentacji multimedialnych (głównie PowerPoint i Prezi) • Produkcja filmów na potrzeby firmy – od realizacji nagrania po jego postprodukcję • Współtworzenie kreatywnych i angażujących scenariuszy odpowiadających potrzebom naszych klientów • Podsumowując: tworzenie przekazu w różnych formach: statycznych, dynamicznych, interaktywnych, itp. W skrócie – MULTI

Wymagania

• Bardzo dobrą znajomość pakietu Adobe pozwalająca na swobodną pracę z grafiką 2D, filmem i animacją • Dobrą znajomości MS Office • Interesują się trendami graficznymi, nowymi formami przekazu oraz nowinkami technologicznymi • Minimum pół roku doświadczenia w dziale graficznym/multimediów • Dobrą lub bardzo dobrą znajomość języka angielskiego • Umiejętność samodzielnego i kompleksowego prowadzenia projektów Jesteś zainteresowany? Aplikuj i załącz portfolio swoich realizacji.

Oferujemy

Pracę w niekorporacyjnym środowisku w branży IT.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio

Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 400 inżynierów. Posiadamy oddziały i biura sprzedażowe w Europie, USA i Australii. Spółka powstała z połączenia Software Mind i Wind Mobile, notowana jest na GPW.

Adres e-mail: careers@ailleron.com