Grafik komputerowy

14.12.2017

CITY. Ekspert komunikacji wizualnej, CITY ul. Jugowicka 6A 30-443 Kraków,

Zakres obowiązków

- Projektowanie graficzne materiałów marketingowych - Przygotowywanie materiałów do druku (foldery, próbniki, prezentacje) - Tworzenie elementów graficznych na portale internetowe (webdesign) - Identyfikacja graficzna wydarzeń, projektowanie gadżetów firmowych - Zarządzanie archiwum materiałów graficznych

Wymagania

- Biegła znajomość programów graficznych (pakiet Adobe) - Osiągnięcia w kreacji marketingowej i reklamowej - Umiejętność specyfikacji materiałów do druku - Kreatywność, skrupulatność, samodzielność pracy - Wysokie wyczucie estetyki - Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- stałe zatrudnienie po pozytywnym przebiegu okresu próbnego - pracę w pełnym wymiarze godzin - pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole doświadczonych specjalistów - pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku - możliwość budowania wiedzy i doświadczenia w obszarze reklamy i marketingu - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz portfolio) należy przesyłać drogą mailową do dnia 12 stycznia 2018 roku na adres d.rogoz(at)city.com.pl wpisując w temacie maila „Grafik Komputerowy Imię i Nazwisko".

CITY to doświadczona agencja komunikacji wizualnej, która dostarcza klientom skuteczne narzędzia wspierające marketing i sprzedaż. Szeroka skala działalności firmy streszcza się w czterech podstawowych działach: outdoor, instore, digital, print. CITY to rozbudowana sieć nośników outdoorowych, kompleksowe aranżacje witryn sklepowych, rozwiązania multimedialne wspierające sprzedaż, a także wydruki na materiałach sztywnych i rolowych. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku „Grafik Komputerowy”.

Numer telefonu: 0048 698 060 808
Adres e-mail: d.rogoz@city.com.pl