Graphic Designer

12.12.2017

Ailleron S.A., ul. Prof. Michała Życzkowskiego 20, Kraków,

Zakres obowiązków

-Projektowanie interfejsów stron www oraz mobile dla wymagającej branży finansowej i nie tylko -Opracowywanie spójnych standardów w zakresie GUI dla naszych klientów -Szeroko pojęte koncepty/kreacje graficzne dla działań sprzedażowych -Rekomendowanie zmian dla obecnych produktów -Testowanie wdrażanych zmian lub usprawnień -Spotkania, rozmowy z klientem, sprawne argumentowanie -Utrzymywanie wysokiego poziomu artystycznego realizowanych projektów

Wymagania

-minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych oraz stron www -znajomość zasad projektowania RWD -znajomość narzędzi Adobe CC (Illustrator/Photoshop), Affinity -bardzo dużym atutem będzie znajomość After Effects -mile widziana znajomość najnowszych wytycznych w branży: iOS Human Interface Guidelines, Material Design -doświadczenie we współpracy z zespołami UXowymi, analitycznymi oraz developerskimi -zainteresowanie nowymi technologiami kreatywność, twórczość i poczucie estetyki, przy równoczesnej umiejętności przelania ich na projekty -dobra organizacja i efektywność pracy -dobra / bardzo dobra znajomość j. angielskiego Wyróżnisz się gdy: -umiesz czytać potrzeby klienta między wierszami, a jednocześnie w tym szaleństwie -dbasz o spójność i każdy detal znasz HTML5 oraz CSS

Oferujemy

Pracę w niekorporacyjnym środowisku w branży IT.

Dokumenty aplikacyjne

careers@ailleron.com

Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 400 inżynierów. Posiadamy oddziały i biura sprzedażowe w Europie, USA i Australii. Spółka powstała z połączenia Software Mind i Wind Mobile, notowana jest na GPW.

Adres e-mail: careers@ailleron.com