Grafik kreatywny

14.11.2017

Versa Group, Romanowicza 11 30-702 Kraków ,

Zakres obowiązków

Tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych klientów agencji, ze szczególnym naciskiem na opakowania i identyfikację wizualną.

Wymagania

Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku poparte portfolio, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie projektowania opakowań i identyfikacji wizualnej. Biegłości w obsłudze pakietu Adobe ze szczególnym naciskiem na: Photoshop, Illustrator oraz InDesign. Wiedzy i doświadczenia z zakresu przygotowywania materiałów graficznych do druku. Pasji do projektowania, myślenia kreatywnego oraz poczucia estetyki. Komunikatywności, umiejętności efektywnej pracy w zespole oraz zaangażowania i inicjatywy w działaniu dokładności, dbałości o szczegóły w wykonywaniu zadań, dobrej organizacji pracy i terminowości zainteresowania aktualnymi trendami związanymi z projektowaniem graficznym.

Oferujemy

Ciekawą pracę w młodym, otwartym i rozwijającym się zespole stabilne warunki zatrudnienia, motywujące wynagrodzenie pracę stacjonarną na pełen etat wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania i osiąganych rezultatów,

Dokumenty aplikacyjne

CV. rekrutacja@versagroup.pl

Agencja reklamowa Versa Group

Numer telefonu: 500175436
Adres e-mail: rekrutacja@versagroup.pl