Freelancer - Projektant/Designer galanterii skórzanej

08.11.2017

Modeste sp. z o.o. sp. k., Waryńskiego 26 15-461 Białystok,

Zakres obowiązków

- projektowanie spójnych kolekcji toreb i akcesoriów - robienie projektów graficznych dla poszczególnych modeli

Wymagania

- wiedza w zakresie wzornictwa użytkowego - obsługa programów graficznych typu Adobe Photoshop, Illustrator, Corel

Oferujemy

- pracę zdalną - możliwość rozwoju zawodowego - motywacyjny system wynagradzania - samodzielną i kreatywną pracę przy nowatorskich projektach modowych w branży galanteryjnej

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz list motywacyjny prosimy o wysyłanie na biuro@modeste.pl

Modeste to młoda polska fima o zdywersyfikowanej działalności, zajmująca się usługami, produkcją oraz handlem produktami mody męskiej, damskiej, oraz home&living. Siedziba mieści się w Białymstoku, w którym znajduje się zarówno biuro jak i zakład produkcyjny. Przedsiębiorstwo jest ponadto właścicielem marek własnych: Solier - torby męskie na ramię i galanteria drobna, Felice - torebki damskie, Merlitz Home - meble.

Numer telefonu: 692851817
Adres e-mail: biuro@modeste.pl