UI/UX Designer

24.10.2017

Tartasso Poland Sp. z o.o., ul. 1 Maja 14 Lublin,

Zakres obowiązków

• Projektowanie zaawansowanych paneli administracyjnych dla urządzeń w kategorii IoT i aplikacji mobilnych o zróżnicowanym poziomie skomplikowania • Wspieranie mniej doświadczonych projektantów • Dostarczanie projektów na czas

Wymagania

• bardzo dobra znajomość tematyki UI/UX • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie • znajomość najnowszych trendów z zakresu projektowania interfejsów, stron internetowych, aplikacji mobilnych • bardzo dobra znajomość HTML/CSS • bardzo dobra znajomość Illustrator’a (mile widziana dobra znajomosc Photoshop`a) • nieustanna chęć do rozwoju • znajomość OSX i After Effects będzie atutem

Oferujemy

• atrakcyjny system wynagrodzeń • udział w innowacyjnym projekcie • pracę w bardzo interesującym i zróżnicowanym zespole osób (hardware, software, design, strategy itd.) • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (nasze projekty są wykonywane wyłącznie na rynek amerykański co daje możliwość wszechstronnego rozwoju) • możliwość potencjalnego podróżowania do NYC oraz Los Angeles (do naszych biur sprzedażowych)

Dokumenty aplikacyjne

Jak składać oferty pracy? Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie wyślij CV i parę słów o sobie na email: rekrutacja@tartasso.com, a wiadomość zatytułuj "UI/UX Designer".

Jesteśmy amerykańską firmą otwierającą od września w Lublinie oddział badania i rozwoju. Zajmujemy się tworzeniem na rynek amerykański prototypów zaawansowanej elektroniki oraz software’u niskopoziomowego (sterowniki) oraz wysokopoziomowego (panele administracyjne w wersji web/mobile) w branży IoT.

Numer telefonu: 666 274 057
Adres e-mail: rekrutacja@tartasso.com