Au pair Professional USA 2018

17.10.2017

Prowork Au pair, Prowork Au pair ul. Warecka 8/46 00-040 Warszawa,

Zakres obowiązków

Obowiązki Au Pair Pro w USA - pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia poby-tu o kolejne 6/9/12 miesięcy) - zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie - nauka na kursach językowych bądź innych

Wymagania

• wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami) • ukończona szkoła średnia i preferowane wykształcenie kierunkowe związane z opieką lub edukacją (pedagogika, psychologia, pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia lub podobne kierunki) • komunikatywna znajomość j. angielskiego • minimum roczne profesjonalne doświadczenie związane z pracą z dziećmi jako nauczyciel/terapeuta/niania/asystent. Mile widziane dodatkowe doświadczenie związane z pracą z dziećmi na koloniach, obozach, turnusach rehabilitacyjnych czy praca z dziećmi w ramach praktyk lub woluntariatu. • prawo jazdy

Oferujemy

• bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polsce • własny pokój i całodzienne wyżywienie • kieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli 14 400 USD rocznie • jednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językowe • ubezpieczenie zdrowotne • szkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA • 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu • możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na po-dróże i zwiedzanie • możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6/9/12 miesięcy. • pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie • Certyfikat po zakończeniu kontraktu potwierdzający roczne profesjonalne doświadczenie zawodowe jako AuPair Professional w Stanach Zjednoczonych Zobacz też: Standardowy program Au Pair w USA 2018 z Prowork

Dokumenty aplikacyjne

Jak zostać Au Pair Professional w USA 2018 z biurem Au Pair Prowork Jeśli chcesz zostać Au Pair Professional w USA , zarejestruj się na stronie naszego biura au pair Prowork/Rejestracja lub skontaktuj się z konsultantką Prowork i sprawdź czy możesz zostać Au Pair Professional w USA: email: rekrutacja@prowork.com.pl skype: rekrutacja_prowork facebook: facebook.com/Prowork.AUPAIR Indywidualny dobór rodzin z całych Stanów Zjednoczonych m.in. Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, San Francisco, Los Angeles i wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i formalnościach wizowych.Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair USA. Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji amerykańskich Prowork Au Pair do wielu krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź blogi Au Pair w USA i aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Prowork.com.pl Gap Year Au Pair USA i Europa Gap Year i pobyty językowe u rodzin za granicą. Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia! ul. Warecka 8/46 00 - 040 Warszawa Tel.: + 48 22 323 63 35 e-mail: prowork@prowork.com.pl www: www.prowork.com.pl facebook: FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland Instagram: Proowrk.aupair Planujesz Gap Year za granicą? Zostań Au Pair w USA , Anglii, Szwajcarii, Francji czy Islandii i szlifuj języki z native speakerami! Prowork Au Pair pomaga w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi! Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych! Większość ofert Au Pair - opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój Au Pair Gap Year za granicą! Dowiedz się co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą. Jeśli masz 18 - 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair! Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair. Śledź aktualności i relacje Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR , You Tube: Prowork Au Pair agency Poland , instagram: prowork.aupair

Numer telefonu: 223236335
Adres e-mail: rekrutacja@prowork.com.pl