Graphic Designer – specj. Branding

16.10.2017

I LIKE ART, Nawrot 54 – lok. 18, Łódź,

Zakres obowiązków

- projektowanie identyfikacji wizualnych
 - przygotowywania materiałów do druku

Wymagania

- Adobe Illustrator - Adobe InDesign
 - Adobe Photoshop - Znajomość zasad projektowania, typografii, brandingu

Oferujemy

- Pensja zależna od doświadczenia i zakresu umiejętności (od 2500 - 3500 netto) - Pracę z świetnymi klientami - Różnorodne projekty - Klimatyczne biuro w kamienicy w centrum Łodzi - W pełni wyposażoną kuchnię, nielimitowana kawa, yerba etc. - Praca na komputerach Mac, Adobe CC - Miłą atmosferę, możliwość rozwoju i awansu.

Budujemy marki. Pomysły i plany zmieniamy w rzeczywistość. Projektujemy i realizujemy kompleksowe kampanie oraz pojedyncze działania dla produktów, usług i marek. Tworzymy identyfikację wizualną i komunikację. Wdrażamy nowe rozwiązania i usprawniamy te, które mogą działać lepiej. Wiemy, że odważne pomysły czynią marki sławnymi.

Numer telefonu: +48 531 061 000
Adres e-mail: studio@ilikeart.pl