Junior Graphic Designer

25.09.2017

Black Cliff Media Ltd., ul. Lenartowicza 10/7 Krakow,

Zakres obowiązków

- Projektowanie ulotek, broszur, banerów, roll-upów - Branding - Projektowanie stron www - Składy do druku - Czuwanie nad spójnością wizualną projektów oraz zgodnością z brandingiem klientów

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego - Zaawansowana znajomość pakietu Adobe (Illustrator, InDesign., Photoshop) - Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku - Portfolio

Oferujemy

- Pracę w wymiarze 15-20 godz. tygodniowo - Elastyczny czas pracy - Możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze w przyszłości - Pracę dla międzynarodowych klientów - Profesjonalne i kreatywne środowisko pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio

Black Cliff Media to agencja kreatywna zajmującą się animacją, produkcją video, projektowaniem stron internetowych oraz brandingiem. Obecnie poszukujemy grafika, który mógłby wesprzeć nasz kreatywny zespół.

Adres e-mail: careers@blackcliffmedia.com