Junior Graphic Designer

31.08.2017

Black Cliff Media Ltd., ul. Lenartowicza 10/7,

Zakres obowiązków

- Projektowanie ulotek, broszur, banerów, roll-upów - Branding - Projektowanie stron www - Składy do druku - Czuwanie nad spójnością wizualną projektów oraz zgodnością z brandingiem klientów

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego - Zaawansowana znajomość pakietu Adobe (Illustrator, InDesign., Photoshop) - Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku - Portfolio

Oferujemy

- Pracę w wymiarze 15-20 godz. tygodniowo - Elastyczny czas pracy - Możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze w przyszłości - Pracę dla międzynarodowych klientów - Profesjonalne i kreatywne środowisko pracy

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres careers@blackcliffmedia.com w tytule wpisując “Junior Graphic Designer".

Black Cliff Media to agencja kreatywna zajmującą się animacją, produkcją video, projektowaniem stron internetowych oraz brandingiem. Obecnie poszukujemy grafika, który mógłby wesprzeć nasz kreatywny zespół.

Adres e-mail: careers@blackcliffmedia.com