Dyrektor Artystyczny (Art Director)

30.08.2017

Sowelo Consulting, szukamy dla Międzynarodowego Game Studio, Kraków K1 Centrum biznesowe Al. Pokoju 1, piętro 11, 31-548 Kraków, PL,

Zakres obowiązków

Praca kreatywna podczas tworzenia gier i nadawanie projektowi jednolitej wizji. Dyrektor artystyczny będzie współpracował z dwoma, trzema grafikami. Obecnie mamy otwarte dwie pozycje na to stanowisko.

Wymagania

Doświadczenie nie jest wymagane, liczy się przede wszystkim portfolio. 2D/3D (2D jest dla nas ważniejsze) Adobe Photoshop Adobe After Effects Język angielski

Oferujemy

Umowę o prace Elastyczny czas pracy Bardzo miłą atmosferę Udział w konferencjach i możliwość rozwoju zawodowego Prywatną opiekę medyczną i inne benefity

Dokumenty aplikacyjne

CV wraz z portfolio na adres jmitka@sowelo.eu

Nasz klient to międzynarodowe Game Studio produkujące gry slotowe. Każdy zespół jest przypisany do jednego projektu, a każdy projekt to nowa gra. Projekty trwają od 6-9 miesięcy i można pracować dzięki temu na wielu projektach i dużo się nauczyć.

Numer telefonu: 793 003 313
Adres e-mail: jmitka@sowelo.eu