Animator 2D i 3D

02.08.2017

Black Cliff Media, Lenartowicza 10/7, Kraków,

Zakres obowiązków

Wykonywanie animacji 2D i 3D Tworzenie teledysków i animacji produktowych

Wymagania

Dobra znajomość j. angielskiego Obsługa programu Adobe Illustrator W zakresie animacji 2D mile widziana znajomość After Effects, Toon Boom lub Anime Studio; w zakresie animacji 3D - Cinema 4D, Maya lub 3D Studio Max

Oferujemy

Praca w wymiarze 20 godz. tygodniowo w młodym, kreatywnym zespole Elastyczny czas pracy Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia Udział w tworzeniu ciekawych projektów dla międzynarodowych klientów Wynagrodzenie do negocjacji

Dokumenty aplikacyjne

CV wraz z linkiem do portfolio prosimy wysłać na adres careers@blackcliffmedia.com w tytule wpisując “Animacja".

Black Cliff Media to agencja kreatywna zajmującą się animacją, produkcją video, projektowaniem stron internetowych, brandingiem oraz grafiką.

Adres e-mail: careers@blackcliffmedia.com