Grafik komputerowy

31.07.2017

Instytut Allerhanda, Plac Sikorskiego 2/7 31-115 Kraków, Polska ,

Zakres obowiązków

• tworzenie materiałów reklamowo-promocyjnych (broszury, ulotki, banery, newslettery); • projektowanie i przygotowywanie projektów do druku (w tym publikacji książkowych); • budowa i obsługa stron internetowych; • aktualizacja stron internetowych; • tworzenie grafik na strony www oraz social media.

Wymagania

• Dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign); • Podstawowa znajomość poligrafii i zasad towarzyszących przygotowaniu materiałów do druku; • Umiejętność tworzenia prostych ilustracji i wykresów wektorowych; • Znajomość pakietu MS Office, w tym PowerPoint; • Podstawowa znajomość CMS (WordPress, Joomla); • Kreatywność i inicjatywa w tworzeniu innowacyjnych pomysłów; • Zaangażowanie oraz chęć do nabywania nowych umiejętności; • Wyczucie i znajomość zasad kompozycji; • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej; • Dyspozycyjność.

Oferujemy

• Wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie - w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub kontrakt B2B (zależnie od preferencji); • Przyjazną atmosferę – pracę w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji pozarządowej, współpracę z przyjaznym i dynamicznym zespołem; • Świetne warunki pracy –mieścimy się w ścisłym centrum Krakowa, dodatkowo Instytut oferuje elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej; • Rozwój zawodowy – pracę w instytucji kładącej ogromny nacisk na realizację niebagatelnych celów, skuteczność oraz przede wszystkim jakość naszych działań, możliwość wielokierunkowego rozwoju w zakresie projektowania graficznego, realny wpływ na kształt wdrażanych w instytucji rozwiązań, okazję do nabycia i pogłębienia wiedzy z obszarów prawa oraz ekonomii, uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych, a także w szkoleniach i kongresach organizowanych przez Instytut.

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio, list motywacyjny(opcjonalnie) hr@allerhand.pl

Instytut Allerhanda jest ośrodkiem zaawansowanych studiów prawnych z siedzibą w Krakowie. Specjalizuje się m.in. w prawie handlowym, prawie własności intelektualnej, prawie upadłościowym, a także prawie rynku finansowego, corporate governance i organizacji wymiaru sprawiedliwości. Instytut prowadzi także badania interdyscyplinarne, zwłaszcza z wykorzystaniem ekonomicznej analizy prawa. W ramach Instytutu działają trzy piony: badawczy (Allerhand Research), edukacyjny (Allerhand Training) oraz obywatelski (Allerhand Advocacy). Instytut posiada też jednostki wyodrębnione przedmiotowo: Sekcje działające jako ciała stałe oraz Grupy Robocze pracujące zadaniowo. Patronem Instytutu jest Maurycy Allerhand (1868-1942), profesor prawa na Uniwersytecie Lwowskim, wybitny polski naukowiec, kodyfikator i dydaktyk. www.allerhand.pl

Numer telefonu: (12) 341 46 48
Adres e-mail: hr@allerhand.pl