GRAFIK KOMPUTEROWY

17.07.2017

Comarch SA, Al.Jana Pawła II 39a Kraków,

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie szerokiego spektrum materiałów promocyjnych m.in.: materiały drukowane (foldery produktowe, ulotki) Internet (Google Adwords, banery, infografiki, newsletteyr itd.) eventy (zabudowa stoisk, zaproszenia) outdoor (citylighty, billboardy, banery, drogowskazy) narzędzia sprzedażowe (prezentacje) UX (ekrany systemów i aplikacji np. na podstawy prezentacji)

Wymagania

wykształcenie wyższe znajomość Adobe Photoshop, CorelDRAW, Adobe Illustrator lub Adobe InDesign kreatywność, duże wyczucie estetyczne, bardzo dobra organizacja pracy własnej dobra znajomość języka angielskiego komunikatywność mile widziana umiejętność tworzenia animacji i obróbki wideo

Oferujemy

ciekawą pracę przy realizacji projektów z zakresu e-zdrowia stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem współpracę z doświadczonymi specjalistami prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny) indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych spotkania integracyjne

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio praca@comarch.pl

Comarch to globalny dostawca rozwiązań IT specjalizujący się w projektowaniu, implementacji i integracji zaawansowanych systemów i usług IT. Nasze produkty i usługi pomagają skutecznie optymalizować procesy biznesowe. Od 1993 roku rozwijamy się wciąż w dynamicznym tempie. Dzisiaj Comarch to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych w Środkowej i Wschodniej Europie, zatrudniający ponad 5000 specjalistów z branży IT. Wśród naszych klientów są zarówno małe firmy, jaki i korporacje o globalnym zasięgu. W Comarch wykorzystujemy i tworzymy nowoczesne technologie. Z dumą mówimy o sobie, że jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale.

Adres e-mail: praca@comarch.pl