Graphic Designer

17.07.2017

AVSystem, ul. Radzikowskiego 47D 31-315 Kraków,

Zakres obowiązków

Jakie zadania na Ciebie czekają? - Aktywny udział w tworzeniu wizerunku marki oraz kreatywnych projektów dla niej. - Tworzenie projektów graficznych, materiałów promocyjnych oraz reklamowych (banery, ulotki, mailingi, prezentacje sprzedażowe, gadżety reklamowe). - Przygotowanie składu materiałów graficznych i przygotowanie do druku. - Sporządzanie elementów webowych na potrzeby mediów społecznościowych. - Przygotowanie oraz obróbka zdjęć. - Dbałość o spójny wizerunek materiałów graficznych we wszystkich obszarach. - Wsparcie przy pozostałych projektach graficznych.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy? - Bardzo dobra znajomości programów graficznych (Photoshop, Indesign, Illustrator) - Dobra znajomość programu Microsoft Powerpoint. - Doświadczenie w pracy na stanowisku Graphic Designera. - Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dbałość o detale. - Znajomość aktualnych trendów w designie. - Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Co oferujemy? - Bezpośredni wpływ na rozwijanie identyfikacji wizualnej firmy. - Możliwość ścisłej współpracy z UX Designerem. - Rozwijanie kompetencji i podwyższanie kwalifikacji w zakresie najnowszych trendów. - Otwartą atmosferę pracy oraz pasjonatów w zespole. - Darmowe śniadanie i lunch, od poniedziałku do piątku. - Kuchnię pełną smakołyków. - Kartę MultiSport.

Dokumenty aplikacyjne

Brzmi interesująco? Zatem ślij swoje CV oraz portfolio na adres jobs@avsystem.com w tytule maila wpisując Graphic Designer.

AVSystem to polska firma informatyczna, która tworzy rozwiązania z zakresu telekomunikacji, Internetu Rzeczy oraz usług związanych z WiFi dla firm na całym świecie. Niektórzy korzystają z najnowszych technologii, my je tworzymy. Dlatego naszą największą siłą są ludzie, którzy uparcie „wychodzą z pudełka”, wciąż szukają nowych wyzwań i cenią sobie samodzielność w pracy. Nasz zespół stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, a w związku z rozwojem firmy, chcemy go powiększyć. Dołącz do nas jako Graphic Designer!

Adres e-mail: jobs@avsystem.com