Grafik 3D/2D

04.07.2017

Telewizja Polska S.A., Woronicza 17,

Zakres obowiązków

Zadania: • przygotowanie grafiki 2D lub 3D, • opracowanie założeń kreatywnych do wizualizacji/animacji, • przygotowanie animacji, • przygotowanie wizualizacji, • tworzenie scenografii wirtualnej, • przygotowanie logotypów.

Wymagania

Oczekujemy: • bardzo dobrej znajomości 3dMax lub Cinema4D oraz innych narzędzi związanych z grafika 3D lub Pakietu Adobe, • bardzo dobrej znajomości AfterEffects, • umiejętności pracy w zespole i kreatywności. Dodatkowym atutem będzie znajomość VizRT.

Oferujemy

Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną, • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży medialnej, • uczestnictwo w ciekawych projektach, • możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu grafiki dla filmu, • możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów.

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłanie do 18 lipca 2017 r. swojego CV na adres email rekrutacja@tvp.pl podając kod rekrutacji ”GR/G”. W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie.” Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych pracą w Dziale Systemów Produkcyjnych Ośrodka TVP Technologie jako Grafik 3D/2D (lokalizacja: Warszawa)

Numer telefonu: 225475764
Adres e-mail: rekrutacja@tvp.pl