Projektant Odzieży Damskiej

28.06.2017

Brandbq Sp. z o.o., 30-527 Kraków ul. Na Zjeździe 11,

Zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich obowiązków: • Projektowanie odzieży damskiej w zgodzie z trendami, założeniami kolekcji oraz charakterem marki • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji • Monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji

Wymagania

Czego oczekujemy: • Wykształcenia kierunkowego • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku projektanta • Bardzo dobrej znajomości trendów, kreatywności i poczucia estetyki • Systematyczności, rzetelności i bardzo dobrej organizacji pracy • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera oraz programu Corel Draw • Podstawowej znajomości zasad kroju i szycia • Dobrej znajomości języka angielskiego • Mile widziana znajomość konstrukcji materiałów oraz umiejętność rozpoznawania jakości

Oferujemy

• Pracę w przyjaznej, kreatywnej atmosferze • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w strukturach firmy • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę • Możliwość wyjazdów zagranicznych • Atrakcyjne rabaty na produkty firmowe • Opiekę medyczną i karty MultiSport

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, PORTFOLIO (lub linku do portfolio) oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@brandbq.pl z dopiskiem Projektant Damski W dokumentach aplikacyjnych prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U nr 133, poz. 883).”

Brandbq to właściciel marki odzieżowej Medicine. W Medicine lubimy to co robimy! Moda, kreatywność, pasja, działanie… wokół tego budujemy naszą markę. Jeśli te elementy są ważne i w Twoim życiu, trafiłeś idealnie. Czekamy właśnie na Ciebie!

Numer telefonu: 781650005
Adres e-mail: agata.musialik@brandbq.pl