Grafik Ilustrator do nadruków odzieżowych

28.06.2017

Brandbq Sp.z o.o., 30-527 Kraków ul. Na Zjeździe 11,

Zakres obowiązków

• Projektowanie grafik na odzież damską i męską w różnych technikach (rysunek odręczny, grafika wektorowa, typografia, malarstwo, kolaż, itp.) • Współudział w tworzeniu kolekcji – poszukiwanie inspiracji, przygotowywanie propozycji w odniesieniu do ustalonych założeń • Kontrola projektowanych wzorów pod względem jakościowym i wizerunkowym

Wymagania

Oczekujemy: • Talentu plastycznego, doskonałego warsztatu rysunkowego i kreatywności w tworzeniu nadruków • Wykształcenia artystycznego • Doświadczenie kierownicze mile widziane • Doświadczenia w projektowaniu grafik użytkowych • Biegłej znajomości programów graficznych (Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop) • Zainteresowania grafiką w modzie • Umiejętności współpracy • Dobrej organizacji pracy oraz terminowości

Oferujemy

• Pracę w przyjaznej, kreatywnej atmosferze • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w strukturach firmy • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę • Możliwość wyjazdów zagranicznych • Atrakcyjne rabaty na produkty firmowe • Opiekę medyczną i karty MultiSport

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, PORTFOLIO oraz listu motywacyjnego na adres kariera@brandbq.pl W TYTULE MAILA PROSZĘ WPISAĆ GRAFIK W dokumentach aplikacyjnych prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U nr 133, poz. 883).” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Brandbq to właściciel marki odzieżowej Medicine. W Medicine lubimy to co robimy! Moda, kreatywność, pasja, działanie… wokół tego budujemy naszą markę. Jeśli te elementy są ważne i w Twoim życiu, trafiłeś idealnie. Czekamy właśnie na Ciebie!

Numer telefonu: 781650005
Adres e-mail: agata.musialik@brandbq.pl