Instruktor Surf/Kite/Wind

Student Travel, ul. Zuchów 2/34, 20-047 Lublin,

Termin składania aplikacji: 31.08.2017 Termin ogłoszenia wyników: 31.08.2017

Zakres obowiązków

Poszukujemy najlepszych instruktorów - SURF / KITE / WIND na lato 2017! Oferujemy pracę podczas całego letniego sezonu: czerwiec - wrzesień, na Półwyspie Helskim. Nasza szkoła oferuje 38 miejsc noclegowych dla kursantów (większość z widokiem na zatokę) oraz chill zone.

umiesz pływać masz zajawkę na surf / kite / wind i robisz to dobrze posiadasz poczucie humoru jesteś dobrze zorganizowanym człowiekiem, który najzwyczajniej w świecie o g a r n i a odnajdujesz się w podstawowych funkcjach pakietu Microsoft Office (Excel) Dodatkowo, mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych uprawnienia sternika motorowodnego studia związane z turystyką i rekreacją (lub pokrewne) uprawnienia instruktorskie znajomość sprzętu i najnowszych trendów

Oferujemy

Oferujemy pracę podczas całego letniego sezonu: czerwiec - wrzesień, na Półwyspie Helskim. Najlepszym instruktorom proponujemy też pracę na wyjazdach zagranicznych od września, aż do kolejnego letniego sezonu. Warunki finansowe uzgadniane są indywidualnie w zależności od doświadczenia instruktora. Zapewniamy nocleg w przyczepach na terenie naszej bazy oraz dostęp do całego sprzętu szkoły w chwilach wolnych od zajęć. Uczymy i pływamy wyłącznie na najnowszym sprzęcie Cabrinha.

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na stronie: http://student.travel.pl/serwis-instruktor

Obecnie jesteśmy numerem jeden w tym sektorze branży turystycznej w Polsce. Co to znaczy? To znaczy, że ST to bezpieczna i zaufana opcja, bo gwarantujemy wysoką jakość. Bo zorganizowaliśmy więcej wyjazdów niż ktokolwiek w tym kraju, mamy największe doświadczenie i przez te 11 lat zrobiliśmy wakacje życia dziesiątkom tysięcy zadowolonym klientom. Zdradzimy, że ci klienci cały czas wracają. W zeszłym roku pojechało z nami 16 tysięcy osób.

Adres e-mail: rekrutacja@student.travel.pl