grafik - animator (Instruktor)

09.06.2017

Centrum Kultury Podgórza - OŚRODEK KULTURY RUCZAJ, ul. S.Rostworowskiego 13, Kraków,

Zakres obowiązków

1. Projektowanie plakatów, zaproszeń, dyplomów, etc. 2. Praca w biurze: udzielanie informacji o zajęciach w OK Ruczaj, przyj-mowanie wpłat za zajęcia. 3. W okresie wakacji i ferii zimowych: prowadzenie zajęć dla dzieci, ewentualnie praca wychowawcy podczas wycieczek

Wymagania

Umiejętność projektowania materiałów promocyjnych (plakaty, zapro-szenia, foldery etc.) - Znajomość programów graficznych (corel draw, photoshop) - Predyspozycje i doświadczenia organizacyjno - biurowe - Umiejętność pracy z dziećmi - Kreatywność, otwartość i kultura osobista - Studia: absolwent lub student ostatniego roku studiów magisterskich na kierunkach związanych ze sztuką i grafiką Mile widziane: umiejętność pracy z dziećmi - inne kwalifikacje, związane z organizacją wydarzeń w instytucji kultury

Oferujemy

1. Pracę w wymiarze 0,5 etatu, w młodym, dynamicznym zespole 2. Elastyczny czas pracy

Dokumenty aplikacyjne

Curriculum vitae oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: lucyna.marszalek@ckpodgorza.pl lub dostarczyć osobiście do biura Ośrodka Kultury Ruczaj (Kraków, ul. S.Rostworowskiego 13) w godz. 11.00-21.00 do dnia 15 czerwca 2017 r. Mile widziane portfolio ze zrealizowanymi projektami graficznymi. Ps. Odpowiadamy wyłącznie na oferty, którymi jesteśmy zainteresowani.

Osrodek Kultury Ruczaj prowadzi róznorodbe zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizuje również koncerty, wystawy, spotkania autorskie, debaty i konkursy.

Numer telefonu: 126563670
Adres e-mail: lucyna.marszalek@ckpodgorza.pl