Kierownik Działu Dekoracji (k/m)

30.05.2017

VAN GRAAF GmbH Sp. k, ul. Św. Mikołaja 19, 50-128 Wrocław,

Zakres obowiązków

Ponosisz odpowiedzialność za aranżację sklepu oraz witryn sklepowych. Tworzysz materiały dekoracyjne oraz promocyjne typu plakaty, broszury, szyldy cenowe etc. Ściśle współpracujesz ze Store Managerem, zarządzasz zespołem dekoratorów, motywujesz ich do działania, planujesz pracę.

Wymagania

Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w branży tekstylnej. Jesteś kreatywny, interesujesz się modą i najnowszymi trendami. Masz wysoko rozwinięty zmysł estetyczny oraz umiejętności manualne. Umiesz i lubisz zarządzać zespołem. Swobodnie posługujesz się językiem niemieckim (warunek konieczny).

Oferujemy

Oferujemy stabilne miejsce pracy w międzynarodowym środowisku (umowa o pracę), atrakcyjny pakiet szkoleń, zniżkę na zakup dowolnych towarów z całości oferowanego przez nas asortymentu.

Dokumenty aplikacyjne

anna.czuprynska@vangraaf.pl

VAN GRAAF to odnoszący sukcesy, międzynarodowy Dom Mody z bogatą tradycją. Wyróżnia nas unikalne połączenie wysokiej jakości oraz fascynacji modą. Oferujemy kompetentne doradztwo oraz szeroki wybór marek – od wysokiej jakości klasyków, poprzez międzynarodowe designerskie marki, kończąc na kolekcjach młodych projektantów. Od 2001 roku dynamicznie rozwijamy swoją działalność na terenie Europy. Posiadamy już osiem Filii w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce.

Adres e-mail: anna.czuprynska@vangraaf.pl