Współpraca artystyczna (malarstwo, rysunek, grafika)

11.05.2017

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, ul. dr. J. Walkowskiego 1, 32-065 Krzeszowice,

Zakres obowiązków

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach poszukuje artystów do współpracy w sezonie turystycznym 2017 na Zamku TENCZYN w Rudnie. Serdecznie zapraszamy artystów, chcących wystawiać swoje prace na Zamku Tenczyn w Rudnie oraz dodatkowo na zasadach komercyjnych malować portrety lub pejzaże z Zamku dla turystów.

Wymagania

Warunki współpracy do indywidualnego ustalenia.

Oferujemy

- możliwość wystawiania i sprzedaży swoich prac, - możliwość rozwoju swoich umiejętności, - atrakcyjne miejsce, licznie odwiedzane przez turystów, - możliwość współpracy z Galerią Vauxhall w Krzeszowicach

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu: zamek@ckiskrzeszowice.pl

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach jest instytucją Gminy Krzeszowice. Siedzibą CKiS jest Pałac Vauxhall. Placówka organizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z zakresu muzyki, tańca, plastyki, sztuki i sportu. CKiS prowadzi Galerię Sztuki w Pałacu Vauxhall oraz jest operatorem trasy turystycznej Zamek Tenczyn w Rudnie.

Numer telefonu: 571 401 012
Adres e-mail: zamek@ckiskrzeszowice.pl