Grafik / operator DTP

10.05.2017

PANCZAKIEWICZ ART.DESIGN, ul Bobrzyńskiego 23/1 30-348 Kraków,

Zakres obowiązków

Skład i łamanie oraz przygotowanie do druku projektów wydawniczych oraz materiałów POS. Projektowanie graficzne materiałów do druku (publikacje książkowe, materiały promocyjne do książek)

Wymagania

Biegła znajomość programów graficznych ( InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat) Praktyczna znajomość zagadnień poligrafii i procesu DTP Samodzielność i umiejętność pracy w zespole UWAGA! Możliwość doszkolenia kandydata/kandydatki przez nas.

Oferujemy

Oferujemy pełnoetatowe zatrudnienie. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju zawodowego. Realizację projektów dla czołowych polskich wydawnictw.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio rekrutacja@panczakiewicz.pl

Studio specjalizuje się w kompleksowej obsłudze graficznej wydawnictw. www.panczakiewicz.pl Zawsze jesteśmy otwarci na wyjątkowe talenty i głowy pełne pomysłów! Nie zwlekaj, dołącz do nas!

Numer telefonu: 693 468 685
Adres e-mail: rekrutacja@panczakiewicz.pl