Projektant

21.04.2017

Projektant

Pracownia Krawiecka Ana Tailor / Marka Main Suit , ul. Nowolipki 19a, 00-151 Warszawa,

Zakres obowiązków

Tworzenie projektów z przeznaczeniem na druk na tkaninie. Drukowane będą wypustki/poszetki męskie. Zaprojektowanie i stworzenie kolekcji koszul męskich według własnego pomysłu.

Wymagania

Kreatywność Zaangażowanie Sumienność Terminowość podjętych prac

Oferujemy

Prace zdalna. Wynagrodzenie od każdego projektu. Możliwość odbycia praktyk w naszym zakładzie krawieckim.

Main Suit to nie tylko nazwa firmy, ale przede wszystkim marka produktów. Analiza polskiego rynku modowego i inspiracja trendami światowymi zaowocowały stworzeniem własnej marki. W 2012 roku powstała firma, która skupiła wokół siebie ludzi, pożytkując w praktyczny sposób ich wiedzę i doświadczenie w branży odzieżowej. Zauważając deficyt niebanalnego wzornictwa i wysublimowanej kolorystyki w modzie dla Panów, postanowiliśmy podjąć wyzwanie. Rozpoczęliśmy współpracę z konstruktorami kilku uznanych na naszym rynku marek, a na stałe związaliśmy się z projektantem i konstruktorem odzieży Zbyszkiem Szymańskim. Przystąpiliśmy do projektowania łącząc elegancję formy z wygodą użytkowania, rysowaliśmy, konstruowaliśmy, doskonaląc nasze pomysły, aż powstały pierwsze gotowe produkty marki Main Suit.

Numer telefonu: 508474942
Adres e-mail: biuro@anatailor.pl