Grafik

07.04.2017

Grafik

Smart Technology Group, ul. Nuszkiewicza 17/22 Kraków,

Zakres obowiązków

Poszukujemy grafika komputerowego, który będzie podzielał nasze wartości i który wzmocni nasz zespół swoimi nieszablonowymi pomysłami, perfekcyjną techniką oraz codziennym entuzjazmem. Bo w Smart Technology Group pracujemy z pasją. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym rozwiniesz skrzydła i pokażesz światu swój talent… Jeśli potrzebujesz inspirujących wyzwań… Jeśli masz ambicję, by współtworzyć markę o globalnym zasięgu – to czekamy właśnie na Ciebie. Co będzie należało do Twoich obowiązków? a) kompleksowa opieka nad wizualnym wizerunkiem firmy; b) przygotowywanie infografik i prezentacji; c) współpraca przy tworzeniu animacji oraz filmów; d) tworzenie katalogów i folderów; e) współpraca z drukarniami; f) projektowanie stoisk na krajowe i międzynarodowe targi.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy? a) biegłości w obsłudze pakietu Adobe; b) własnej inicjatywy; c) śmiałych pomysłów; d) otwartości na nowe rozwiązania; e) samodzielności.

Oferujemy

A co Ci oferujemy? a) atrakcyjne wynagrodzenie; b) własne stanowisko pracy w nowym biurze; c) nasze wsparcie – po przyjacielsku wdrożymy Cię w Twoje obowiązki; d) zaufanie dla Twoich pomysłów; e) twórczą atmosferę – inaczej pracować nie potrafimy; f) płaską strukturę firmy – zupełne przeciwieństwo korporacji; g) współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie.

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio przemyslaw.zielinski@smart-tg.pl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką, działającą na polskim i zagranicznych rynkach w obszarze bezprzewodowych technologii. Swoimi rozwiązaniami udowadniamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Adres e-mail: przemyslaw.zielinski@smart-tg.pl