Grafik marketingowy

20.03.2017

DESIGN AG, Warszawska 7, Węgrzce k/Krakowa,

Zakres obowiązków

•tworzenie kreatywnych projektów dla nowej marki •projektowanie i produkcję materiałów reklamowych, promocyjnych, sprzedażowych •dbałość o spójną komunikację we wszystkich obszarach •planowanie i realizacja działań w obszarze social media •aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom marki.

Wymagania

•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża beauty lub fashion) •pasji do tworzenia nowoczesnych grafik z asortymentem Home Decor •podstawowej znajomości pakietu Adobe •bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły

Oferujemy

•pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku •pracę z markami będącymi liderami w swojej kategorii •realizację samodzielnych zadań pod okiem doświadczonych specjalistów •pracę w młodym dynamicznym zespole •możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego •narzędzia niezbędne do pracy •atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji i doświadczenia.

Dokumenty aplikacyjne

CV marketing@sfmeble.pl

Internetowe sklepy meblowe

Adres e-mail: marketing@sfmeble.pl