Młodszy Projektant

Baby Design Group , ul. Warszawska 8 42-262 Poczesna,

Termin składania aplikacji: 24.03.2017 Termin ogłoszenia wyników: 24.03.2017

Zakres obowiązków

• Projektowanie produktów atrakcyjnych pod względem estetycznym i sprzedażowym, • Projektowanie wzorów: dobór kolorystyki i materiałów, kroju szycia, dodatków, • Uwzględnienie w projekcie aspektów marketingowych i produkcyjnych, • Opiniowanie możliwości technicznych dostawcy w zakresie realizacji nowych projektów, • Tworzenie wizualizacji i specyfikacji wykonawczej dla producentów, • Koordynacja realizacji projektu, • Akceptacja wzorów i próbek przed produkcyjnych, • Śledzenie trendów na rynku w zakresie wzornictwa i kolorystyki – udział w targach • Rozwój bazy wzorów wózków dziecięcych, • Prowadzenie bieżącej bazy produktów.

• Wykształcenie wyższe preferowane kierunki studiów: grafika, wzornictwo przemysłowe, • Bez doświadczenia (w przypadku młodszego projektanta) lub min. 3 lata na samodzielnych stanowisku w obszarze projektowania (w przypadku projektanta), • Znajomość obsługi komputera: Pakiet Adobe (Indesign, Ilustrator, Photoshop), Pakiet MO, • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, • Kreatywność i zainteresowanie trendami w modzie, • Umiejętność projektowania praktycznego

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia, • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Dokumenty aplikacyjne

CV, list motywacyjny, portfolio a.szuchnik@babydesign.pl

Jesteśmy producentem i liderem sprzedaży wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, łóżeczek turystycznych i krzesełek do karmienia. W tworzenie bezpiecznych produktów wkładamy całą naszą twórczą energię i wiedzę, jaką zdobywaliśmy przez lata. Nasz zespół to specjaliści realizujący się w swojej pracy i dostarczaniu takich rozwiązań, które sprawiają, że podróż, jaką jest wychowanie dziecka staje się niezapomniana.

Numer telefonu: 691 91 39 93
Adres e-mail: alicja.szuchnik@gmail.com