Recepcjonist(k)a w 4**** hotelu na Cyprze

15.02.2017

GSU Inter Work, 44-100 Gliwice, Jana Pawła II 2,

Zakres obowiązków

Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości 4 gwiazdkowego hotelu. Meldowanie przybyłych i wymeldowywanie wyjeżdżających, naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży. Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych. Dbałość o zachowanie najwyższego poziomu obsługi oraz estetyki otoczenia. Praca 6 dni w tygodniu, 9 godzin dziennie.

Wymagania

- bardzo dobra i lepsza znajomość języka angielskiego i niemieckiego – warunek konieczny - nienaganna kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktu oraz miła aparycja - mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej lub wykształcenie kierunkowe - gotowość do podjęcia pracy w sezonie letnim 2017 (maj – listopad)

Oferujemy

- wynagrodzenie podstawowe: 600 EUR miesięcznie - bonus: 100 EUR za każdy przepracowany miesiąc (wypłacane pod koniec kontaktu) - nieodpłatne zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu przy plaży - nieodpłatne wyżywienie (lunch & dinner) - nieodpłatne ubezpieczenie - zwrot kosztów przelotu (max. 250 EUR) - ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i otoczeniu egzotycznej cypryjskiej kultury i przyrody gwarantujące niesamowite wspomnienia i nowe doświadczenia

Dokumenty aplikacyjne

CV w języku angielskim biuro@gsuinter-work.pl

GSU INTER-WORK Sp. z o.o powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie u zagranicznych pracodawców na pracowników z Polski a także na duże zainteresowanie Polaków podejmowaniem pracy za granicą. Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa pracy u zagranicznych pracodawców. Rekrutujemy pracowników do sektrów produkcyjnych, rolniczych, ogrodniczych, hotelarskich i turystycznych. Poszukujemy osób zarówno do typowych prac sezonowych o charakterze wykonawczym a także specjalistów z różnych dziedzin: elektryków, elektromonterów, mechaników, inżynierów, etc.

Numer telefonu: 790 368 373
Adres e-mail: biuro@gsuinter-work.pl