Artysta plastyk do prowadzenia warsztatów dla dzieci

01.02.2017

PGF Urtica Sp. z o.o., ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław,

Zakres obowiązków

• przygotowanie ciekawej tematyki zajęć plastycznych wraz z harmonogramem spotkań w konsultacji z oddziałem szpitalnym, • określenie zapotrzebowanie na materiały plastyczne, • prowadzenie zajęć na oddziałach szpitalnych z uwzględnieniem możliwości małych pacjentów, • stworzenie relacji fotograficznej z warsztatów plastycznych, • opisanie prac plastycznych wg wytycznych, • opisanie przebiegu warsztatów plastycznych, • zadbanie o uzupełnienie dokumentacji (zgód) przez rodziców uczestników, • przygotowanie i wysyłka prac plastycznych w określonym terminie do Urtica Dzieciom, • współpraca z biurem Urtica Dzieciom oraz pracownikami szpitala w zakresie promocji warsztatów plastycznych, konkursów, wyjazdów i innych wydarzeń organizowanych przez Urtica Dzieciom.

Wymagania

kreatywność, doświadczenie w pracy z dziećmi, łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, terminowość

Oferujemy

• umowę zlecenie, • elastyczny wymiar czasu pracy, • wynagrodzenie adekwatne do ilości godzin przepracowanych, • wsparcie organizacyjne, • finansowanie materiałów plastycznych, • zaproszenie na uroczystą galę i aukcję charytatywną we Wrocławiu, • pracę przy niezwykłym projekcie na rzecz małych pacjentów jakim jest Urtica Dzieciom.

Dokumenty aplikacyjne

CV, proponowana tematyka warsztatów plastycznych, dyspozycyjność katarzyna.cabaj@urtica.pl

Hurtownia farmaceutyczna z 25-letnim doświadczeniem na rynku. W ramach CSR prowadzimy ogólnopolski projekt na rzecz dzieci z chorobą nowotworową "Urtica Dzieciom".

Adres e-mail: katarzyna.cabaj@urtica.pl