Designer

14.12.2016

Designer

Carlex Design, Świerkowicka 41,

Zakres obowiązków

-Kompleksowe projektowanie wnętrz oraz detali samochodowych -Projektowanie produktu - Tworzenie fotorealistycznych wizualizacji koncepcji

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe - Kreatywność i dbałość o detale - Umiejętność projektowania 3D będzie dużym atutem

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki finansowe - Profesjonalne zaplecze sprzętowe - Udział w interesujących projektach dla znanych marek z branży automotive

Dokumenty aplikacyjne

Cv oraz portfolio rekrutacja@carlexdesign.com

Zajmujemy się projektowaniem nieszablonowych wnętrz i detali do samochodów, a następnie wprowadzaniem ich w rzeczywistość, tak aby tworzyć spójny i dojrzały design połączony z najwyższą precyzją wykonania. Nasze realizacje są publikowane w mediach motoryzacyjnych na całym świecie. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy młodych, zdolnych projektantów, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności oraz współtworzyć międzynarodową markę, jaką jest Carlex Design.

Numer telefonu: 537459071
Adres e-mail: rekrutacja@carlexdesign.com