Grafik

23.11.2016

Grafik

Thessla Green sp. z o.o., Kraków, ul. Makuszyńskiego 4a,

Zakres obowiązków

- Projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej - Przygotowywanie katalogów, folderów, ulotek i innych materiałów promocyjnych zgodnie z briefem - Tworzenie koncepcji graficznych oraz realizacja spójnej strategii wizerunku firmy - Dbałość o szczegóły ekspozycyjne i wizerunek firmy - Współpraca z działami B+R w procesie rozwoju produktów - Przygotowywanie materiałów graficznych do strony internetowej - Przygotowanie materiałów do druku - Obróbka zdjęć

Wymagania

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, znajomość kompozycji i typografii, mile widziana znajomość oprogramowania 3D (Blender, Solid Works, Inventor), mile widziane doświadczenie w tworzeniu animacji.

Oferujemy

- pełne wsparcie zespołu - pracę (umowa o pracę) w innowacyjnej, rozwijającej się firmie - możliwość intensywnego rozwoju - doskonałą atmosferę :)

Dokumenty aplikacyjne

CV marek.prymon@thesslagreen.com

Thessla Green jest producentem systemów wentylacji i klimatyzacji budynków. W zawiązku z rozwojem działu marketingu poszukujemy grafika, który dołączy do naszej firmy.

Numer telefonu: 792476765
Adres e-mail: marek.prymon@thesslagreen.com