Grafik/Plastyk

14.11.2016

Łódzka Drukarnia Tekstylna, Łódź, Łąkowa 7A,

Zakres obowiązków

• Projektowanie na odzieży i produktach reklamowych • Kontakt z Klientami • Współpraca z działem produkcji • Koordynacja prac w zakresie realizacji druku • Uczestnictwo w targach oraz innych wydarzeniach branżowych

Wymagania

• Doświadczenie w projektowaniu nadruków • Wykształcenie plastyczne lub graficzne • Zainteresowanie modą i grafiką • Dobra znajomość programów graficznych • Kreatywność, dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy

• Szkolenia wstępne Stabilne zatrudnienie • Możliwość rozwoju zawodowego • Praca w ambitnym i kreatywnym zespole

Dokumenty aplikacyjne

CV hrsolo@hrsolo.pl

Łódzka Drukarnia Tekstylna, istnieje na rynku od 2015 roku. Rozwija się dzięki kompetentnemu zespołowi oraz innowacyjnym rozwiązaniom. Swoim Klientom dostarcza usługę wysokiej jakości.

Adres e-mail: hrsolo@hrsolo.pl