Junior Grafik Designer

14.11.2016

ONE House Sp. z o.o., Miłobędzka 35, 02-634 Warszawa,

Zakres obowiązków

• Projektowanie graficzne • Wymyślanie i rozwijanie nowych koncepcji • Tworzeniu własnych idei w odpowiedzi na briefy • Kreatywność, kreatywność, kreatywność

Wymagania

• Swobodne poruszanie się w programach Adobe (Photoshop, Illustrator) • Mile widziane doświadczenia w agencji reklamowej • Własne portfolio • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym • Inicjatywa, dobra komunikatywność, odwaga • Predyspozycje i chęć do pracy w zespole • Otwarty umysł i motywacja do dalszego rozwoju

Oferujemy

• Pracę w ludzkiej atmosferze w której możesz rozwinąć skrzydła • Szkolenia dostosowane do potrzeb • Wsparcie doświadczonego zespołu • 8 godzinny dzień pracy • A po pracy … niczym niezakłócony czas wolny na realizowanie własnych pasji

Dokumenty aplikacyjne

CV na adres rekrutacja@one-house.pl

ONE House – łączymy w sobie kompetencje agencji reklamowej i domu mediowego. Dostarczamy efektywne rozwiązania na każdym szczeblu działań komunikacyjnych: budowania marki, kreowania strategii komunikacji, doboru kanałów i narzędzi – online i offline. Tworzymy zespół specjalistów oraz pasjonatów z zakresu marketingu i komunikacji marek. Szanujemy siebie wzajemnie, jesteśmy otwarci na drugą osobę, podążając za filozofią, że to ludzie kreują biznes i silne marki.

Numer telefonu: 668805052
Adres e-mail: paulina.szeluga@one-house.pl