Specjalista

09.11.2016

Specjalista

Maspex, ul. Chopina 39 34-100 Wadowice,

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za projektowanie materiałów POS oraz nadzorowanie czynności wspierających działania sprzedażowe w punkcie sprzedaży (w tym m.in. za dobór właściwych narzędzi, koordynowanie projektów we współpracy z agencjami zewnętrznymi).

Wymagania

Oczekujemy: •wykształcenia wyższego bądź w trakcie studiów •wysokiego poczucia estetyki, umiejętności plastycznych i projektowych •mile widziane doświadczenia w dziale marketingu, trade marketingu lub w agencjach reklamowych •łatwości w nawiązywaniu kontaktów •zdolności analitycznych •otwartości na naukę •zaangażowania i optymizmu w trakcie codziennej pracy •prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy: •pracę w centrali firmy w Wadowicach •pracę z markami będącymi liderami w swoich kategoriach •możliwości rozwoju •pracę w zgranym, dynamicznym i współpracującym ze sobą zespole

Dokumenty aplikacyjne

CV k.kaminska@maspex.com

lider w branży spożywczej w Europie Środkowo- Wschodniej

Adres e-mail: k.kaminska@maspex.com