Grafik

20.10.2016

Grafik

Stowarzyszenie WIOSNA, ul. Berka Joselewicza 21 31-031 Kraków,

Zakres obowiązków

Czekają na Ciebie takie wyzwania jak: 1) tworzenie standardów wizerunkowych Stowarzyszenia WIOSNA i jej projektów oraz kreowanie nowych projektów graficznych. Nadzór nad spójnością wizualną wszystkich projektów Stowarzyszenia WIOSNA. 2) tworzenie projektów graficznych - w tym m. in. plakatów, ulotek, szablonów stron www, identyfikacji wizualnej itp. 3) udział w pracach kreatywnych dotyczących wszystkich projektów Stowarzyszenia WIOSNA w wyznaczonym zakresie - w tym tworzenie identyfikacji wizualnej nowych projektów oraz planowanie działań wizerunkowych.

Wymagania

Jesteś gotowy/a, aby dołączyć do naszego zespołu jeżeli: 1) masz już swoje portfolio, którym chętnie się pochwalisz, bo świadczy o Twojej kreatywności i pasji, 2)potrafisz obsługiwać programy graficzne, w tym: Photoshop, Illustrator, InDesign, 3)posiadasz szeroką wiedzę o projektowaniu graficznym oraz znane są Ci najnowsze trendy w projektowaniu graficznym i designie, 4)posiadasz wiedzę w zakresie DTP - przygotowania materiałów do druku, 5) nie przerażasz się kiedy słyszysz słowo multitasking, bo Twój system organizacyjny radzi sobie bez problemu z wieloma zadaniami naraz, 6) mile widziane: wiedza na temat zasad projektowania UX oraz umiejętność obsługi Flash`a lub tworzenia animacji przy użyciu innych narzędzi.

Oferujemy

Warto nas wybrać, ponieważ oferujemy: 1) pracę na pełen etat w jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce, 2) elastyczne godziny pracy, tak abyś rano mógł/a pospać dłużej albo wyjść wcześniej, 3) ambitne zadania oraz dużą odpowiedzialność – Twoja praca przełoży się na pomoc udzielaną tysiącom ludzi i wartą miliony, 4) swobodę i samodzielność w realizacji zadań – doceniamy wychodzenie z własną inicjatywą oraz dajemy Ci możliwość dochodzenia do celu własnymi drogami, 5) zadbanie o Twój rozwój poprzez system szkoleń specjalistycznych, menadżerskich i sesje coachingowe oraz zdobywanie nowych kompetencji w wybranym obszarze/specjalizacji, 6) dołączenie do wyjątkowego zespołu, który grzeje na ideałach i jest wystarczająco szalony, aby zmieniać świat na lepsze, 7) dzielenie się swoją wiedzą i wymianą doświadczeń ze specjalistami i ekspertami, 8) przyjazną przestrzeń pracy - nowoczesne biura w centrum Krakowa i Warszawy oraz luźny dress code, 9) dopłatę do prywatnych świadczeń medycznych oraz zajęć sportowych, a także udział w takich eventach jak Gala SZLACHETNEJ PACZKI czy Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim, 10) tworzenie jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce, która za swoje osiągnięcia otrzymuje takie nagrody i wyróżnienia jak: Najlepsza Kampania Społeczna Roku 2015, Najlepszy Zespół ds. PR, Honorowe Godło Teraz Polska, Nagroda Polskiej Rady Biznesu.

Dokumenty aplikacyjne

Aplikuj wyłącznie za pomocą formularza dostępnego pod adresem http://bit.ly/2ewAjnE

Stowarzyszenie WIOSNA – organizacja, która zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany. WIOSNA to: WPŁYW - Jesteśmy liderem wśród organizacji pozarządowych. Tworzymy projekty, które realnie zmieniają świat na lepsze (SZLACHETNA PACZKA, AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI) i sprawiają, że ludzie radzą sobie lepiej w życiu. Zarządzamy ponad 15 000 wolontariuszy oraz łączymy ponad 1 000 000 darczyńców w całej Polsce. Tylko w 2015 roku przekazaliśmy pomoc o wartości 54 milionów złotych! LUDZIE - Siłą każdej organizacji są ludzie. Zespół WIOSNY tworzy blisko 150 pracowników – ludzi biznesu, specjalistów, sprawczych menadżerów, którzy wierzą we współpracę i koleżeństwo. Razem stawiamy sobie wielkie cele i wspólnie je realizujemy. Rozumiemy biznes i wiemy na czym polega dobre partnerstwo, dlatego od lat współpracujemy z takimi firmami jak Microsoft, BP, Milka. ROZWÓJ - Wierzymy w potencjał każdego człowieka, dlatego dbamy o rozwój naszych pracowników. Stawiamy przed nimi niebagatelne i ambitne zadania, mobilizujemy do zarządzania sobą, dajemy możliwość kreowania swojego stanowiska oraz przestrzeń do samodzielności. Tak wygląda nasz świat. Chcesz doświadczyć tego w praktyce? Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu jako: Grafik

Adres e-mail: natalia.kaczmarzyk@wiosna.org.pl