Grafik

06.06.2010

Grafik

GG Network, Al. Stanów Zjednoczonych 61 04-028 Warszawa,

Zakres obowiązków

NR REF.: G/0410/S Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie grafiki i animacji (do dystrybucji Premium), projektowanie serwisów specjalnych oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

Wymagania

- minimum dwuletniego doświadczenia w projektowaniu grafiki na potrzeby sieci (m.in. serwisy i grafiki promocyjne), potwierdzonego solidnym portfolio, - dużego wyczucia typografii, - biegłej znajomości oprogramowania graficznego: Photoshop, Illustrator, Flash (CS3 lub CS4), - doświadczenia w animacji 2d (Flash) - wysokiej kreatywności,  umiejętności rysowania (odręcznie, bitmapa, wektor);  umiejętności pracy pod presją czasu,  wysokich umiejętności komunikacyjnych,  samodzielności i konsekwencji w działaniu,  chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy

- mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań, - pracę w zgranym, profesjonalnym i kreatywnym zespole, - przyjazną atmosferę i organizację pracy.

Dokumenty aplikacyjne

CV z nr referencyjnym G/ASP/K

Spółka GG Network S.A. jest producentem popularnych projektów internetowych: komunikatora GADU-GADU, serwisu MojaGeneracja.pl, platformy radiowej Open.FM, serwisu Blip.pl i wielu innych. GG Network S.A. oferuje nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, telekomunikacyjne, projekty medialne oraz społecznościowe. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer telefonu: 22 427 79 00 w.123
Adres e-mail: anna.balda@gadu-gadu.pl