Specjalista ds. GUI

17.10.2016

Comarch SA, Al. Jana Pawła II 39a 31-864 Kraków,,

Zakres obowiązków

Projektowanie Graficznego Interfejsu Użytkownika na potrzeby aplikacji medycznych Implementacja zatwierdzonych zmian w zakresie HTML/CSS

Wymagania

Wykształcenie wyższe Doświadczenie w projektowaniu GUI Znajomość HTML/CSS

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem opiekę medyczną dla pracowników, a także ich rodzin indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze

Dokumenty aplikacyjne

CV/portfolio anna.gamrot@comarch.pl

Comarch to globalny dostawca rozwiązań IT specjalizujący się w projektowaniu, implementacji i integracji zaawansowanych systemów i usług IT. Nasze produkty i usługi pomagają skutecznie optymalizować procesy biznesowe. Od 1993 roku rozwijamy się wciąż w dynamicznym tempie. Dzisiaj Comarch to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych w Środkowej i Wschodniej Europie, zatrudniający ponad 5000 specjalistów z branży IT. Wśród naszych klientów są zarówno małe firmy, jaki i korporacje o globalnym zasięgu. W Comarch wykorzystujemy i tworzymy nowoczesne technologie. Z dumą mówimy o sobie, że jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale.

Adres e-mail: anna.gamrot@comarch.pl