Koordynator Art Naif Festiwalu

10.10.2016

Fundacja Eko-Art Silesia, ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice,

Zakres obowiązków

- kontakt z artystami z całego świata - pomoc w przygotowaniu wystawy festiwalowej - pozyskiwanie patronatów medialnych i współpraca z mediami - organizacja wydarzeń towarzyszących festiwalowi - tworzenie tekstów informacyjnych i promocyjnych - współpraca z instytucjami kultury oraz innymi partnerami - przygotowanie drukowanych materiałów promocyjnych - pomoc przy organizacji innych projektów Galerii Szyb Wilson

Wymagania

Szukamy osoby, która oprócz doświadczenia w pracy przy projektach kulturalnych, posiada następujące umiejętności: - znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację - nie boi się nowych wyzwań i jest otwarta na naukę - potrafi organizować swoją pracę i podejmować samodzielne decyzje - jest obowiązkowa, rzetelna, terminowa i dyspozycyjna - mile widziana łatwość pisania tekstów i umiejętności ich redagowania - znajomość języka francuskiego będzie dużym atutem

Oferujemy

Pracę przy międzynarodowym festiwalu sztuki w oparciu o umowę-zlecenie.

Dokumenty aplikacyjne

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres galeria@szybwilson.org

Fundacja Eko-Art Silesia jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Naiwnej, który odbywa się od 2008 roku - przez pierwsze dwie edycje jako Nikisz-For, a od 2010 roku już pod nazwą Art Naif Festiwal. Dodatkowo, w okresie poza-festiwalowym, Fundacja zajmuje się realizacją mniejszych projektów kulturalnych w Galerii Szyb Wilson.

Adres e-mail: galeria@szybwilson.org