Graphic Designer

14.09.2016

Funktional sp. z o.o., ul. Karmelicka 52/8a 31-128 Kraków,

Zakres obowiązków

- opracowanie graficzne materiałów na potrzeby druku - projektowanie graficzne na potrzeby wizerunkowe - opracowywanie materiałów na potrzeby kampanii reklamowych - tworzenie elementów stron www

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku Graphic Designer – min. 1 rok - biegła znajomość pakietu Adobe ( Illustrator, Photoshop, InDesign) - wiedza z zakresu DTP - znajomość języka angielskiego (praca przy projektach dla klientów zagranicznych) - samodzielność w realizacji projektów - znajomości zasad typografii i kompozycji - świetna organizacja w pracy - komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

- pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się agencji z dużymi ambicjami - udział w realizacji ciekawych i wymagających projektów dla Klientów z całego świata - atrakcyjne wynagrodzenie - duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań - przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole - możliwość rozwoju i szkoleń w ramach struktury firmy i poza nią - pakiet prywatnej opieki medycznej - elastyczny czas pracy - dogodną lokalizację biura w centrum Krakowa - nowe biuro o powierzchni 200m2 zaprojektowane z myślą o komforcie pracowników :) - nieograniczony dostęp do najlepszej kawy w mieście!

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio na adres praca@funktional.pl

Funktional jest agencją o 6 letnim stażu działającą na styku BTL i digital. Specjalizujemy się w tworzeniu marek i projektowaniu rozbudowanych interfejsów. Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie w zakresie brandingu, strategii, kreacji graficznej, tworzeniu serwisów i aplikacji mobilnych, projektowaniu i produkcji materiałów drukowanych. Pracujemy dla największych marek polskich i zagranicznych. Rozwijamy się bardzo dynamicznie i szukamy najlepszych! Jeżeli myślisz, że do nas pasujesz - aplikuj!

Adres e-mail: h.pokrowiecki@funktional.pl